Ukázka postu: Soutěž s k+ portálem

28.06.2022

Uděláme soutěž! Zní to krásně a jednoduše.. Dáme jim něco zadarmo, oni nás olajkují, přesdílejí, okomentují a bude to win-win. Jenže udělat smysluplnou soutěž, kterou splníte nějaká nastavená kritéria, už taková legrace není. My jsme potřebova a) zvednou počet registrovaných studentu a absolventů na kariérním portálu k+ portálu b) zvýšit podíl vyplněných profilů na portále. Další překážkou na dráze, a to hodně tvůrců soutěží neví, je to, že každá reklama na sociálních sítích musí mít jasně sepsaná pravidla, kde je právně popsáno, jak vše funguje. A to je fakt není odvaz! A věděli jste, že podle pravidle Facebooku není povolené dávat do podmínek účasti v soutěže označování kamarádů nebo přesdílení soutěže do jejich timelinu?

Text postu: 🔥 Soutěž s k+portálem! 💚 Vyhraj nabušený bluetooth reproduktor JBL FLIP5. 🎧🤩 Stačí splnit 2 jednoduché úkoly:

1. Registruj se na novém kariérním portálu VŠB-TUO a vyplň si kompletně profil www.kportal.vsb.cz - odkaz v BIU (pro soutěž platí i registrace z minulosti 😉)

2. Tipni si do komentáře pod tento příspěvek jaký byl celkový počet využitých služeb Kariérního centra VŠB-TUO v roce 2019 bez veletrhu kariéra+ 📢 Nápověda: Je to mezi 1000 - 2000 😉

To je vše! Ten, kdo bude nejblíže a bude mít splněn bod 1 vyhrává. 👍 Budeme rádi, když tenhle post nasdílíš, lajkneš nebo ukážeš dalším lidem z VŠB-TUO. Soutěž trvá do neděle 8. 11. 🗓️

Výherce zveřejníme v komentáři u tohoto příspěvku v pondělí odpoledne. Soutěž je určena pouze pro studenty VŠB-TUO a absolventy do 3 let od ukončení studia na VŠB-TUO.

ℹ️ Kompletní pravidla soutěže: https://bit.ly/pravidla-soutěže-portál

Hodně štěstí! ✊

Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem nebo Instagramem.

Formát: Carousel (Facebook + Instragram)
Dosah: 6924
Zapojení: 248
Rozpočet: 2000 Kč 

Vytvořte si webové stránky zdarma!