Recenze dokumentu Rytmus: Tempos

29.09.2020

Všemi dobře známý slovenský rapper Rytmus natočil ve spolupráci s RedBullem dokument o své cestě ke slávě. Kromě unikátních časosběrných záběrů z jeho minulosti se seznámíme s lidmi z hudební branže, kteří ho více či méně ovlivnili v jeho tvorbě. Kontroverzní a úspěšný umělec nás provede Slovenskou hiphopové scénou od jejich prvních počátků až po dobu, kdy se během 90. let stála z neznámeho hudebního žánru mainstreamová záležitost. 


Na rovinu, základní podmínkou toho, jestli dáte dokumentu palec nahoru, nebo dolů, je váš vztah k hip hopu a samozřejmě k Patriku Vrbovskému alias Rytmusovi. Pokud Rytmuse můžete, budete podle mého nadšeni. Pokud ho nesnášíte, je tenhle snímek tím pravým kandidátem na hodnocení "odpad". 

Pokud patříte do první skupiny a náhodou se před zhlédnutím podívat na ČSFD, nenechte se zmást opravdu špatným hodnocení. Objektivně to není špatně natočený dokument. Bohužel, Rytmus má na internetu určitě mnoho haterů, kteří mu hodnocení Odpad! dají s gustem, aniž by se na film vůbec podívali. Myslím, že hodnocení 49 % je zbytečně přísné.Hodnocení: 70 %

Vytvořte si webové stránky zdarma!